• Свеж
БАЛЕФ Женски Коленото Должина Скортс Здолништа 20 Голф Долго Тенис Повик Мариноване Здолниште Џебови Скромни Лесни
zoom_in

БАЛЕФ Женски Коленото Должина Скортс Здолништа 20 Голф Долго Тенис Повик Мариноване Здолниште Џебови Скромни Лесни

DEN 639.84

Стока
check Во продавницата

88,5% Полиетер, 11,5% Спандекс Еластично затворање. Удобни Меки Долги Здолништа : Мека и брза сува ткаенина е погодна за кожата и ви обезбедува целодневна удобност. 20" должина На Коленото за поголема покриеност и скромен изглед. 3 Џебови : 2 предни џебови доволно за вашиот телефон од 6,7 инчи. 1 скриен џеб за половината за чување на вашите работи безбедни. Вградена Мрежеста Облога : Шорцеви за дишење и меки плетени облоги остануваат на место и не возат нагоре. Дното на возбуда : Карактеристика со проточна возбуда и рамно вклопување, нуди поелегантен изглед кога сте во голф или секојдневна облека. Прилика : Здолништа Со Скортови До Колена Со Висок Струк, Дизајнирани за голф, кисела топка, тенис, спорт, вежбање или секојдневна облека.

Поврзани производи..