• Свеж
Бмјл Женски Шорцеви За Трчање Еластичен Појас Шорцеви Со Висок Струк Џебни Спортски Шорцеви За Вежбање Теретана Атлетски Шорцеви Панталони
zoom_in

Бмјл Женски Шорцеви За Трчање Еластичен Појас Шорцеви Со Висок Струк Џебни Спортски Шорцеви За Вежбање Теретана Атлетски Шорцеви Панталони

DEN 1.00

Стока
check Во продавницата

95% Вискоза, 5% Спандекс Повлечете го затворањето. Материјал : шорцевите за трчање за жени се составени од 95%Вискоза и 5% спандекс, што е мазно, меко, дише и удобно. Стил : шорцевите за вежбање за жени, со еластичен појас и дизајн на внатрешниот слој кои обезбедуваат еластична поддршка и заштитна покриеност, нудат удобност на удобноста и стилот од ден на ден. Телефонски Џеб : панталоните за жени, со дизајн На Странични Џебови, и доволно е голем за да ги ставите вашите телефони или други работи. Прилики : атлетските шорцеви за жени се совршени за јога,вежбање,фитнес,тренинг,секаков вид тренинг или внатрешно или надворешно,или секојдневно носење, секојдневна облека, лежење дома. Водич за големина : сите наши шорцеви за жени, се произведуваат според големината на нашиот бренд ,ве молиме изберете ја вашата големина погледнете ја последната фотографија или табела со големини. Овој удобен и заштитен спорт краток е совршен за удирање во теретана. Овие лабави шорцеви се совршени со Маица, тенок елек или спортски градници за секојдневен изглед. Лесната и мека ткаенина носи ладно чувство додека вежбате. Отстранување на пот и брзо сушење. Лале намалување на дното. Издржлив и против брчки. Четиринасочно истегнување. Овој удобен и заштитен спорт краток е совршен за удирање во теретана и може да ви помогне да го добиете најдобриот резултат од тренингот.

Поврзани производи..