• Свеж
ПРЕГОЛЕМА Женска Есенска / Зимска Модна Размавта Вратот Стоечка Јака Печатена Појас Долга Ноќница
zoom_in

ПРЕГОЛЕМА Женска Есенска / Зимска Модна Размавта Вратот Стоечка Јака Печатена Појас Долга Ноќница

DEN 488.16

Стока
check Во продавницата

100% Полиестер Машинско Перење. ♬ Добредојдовте На Нашата Куќа ♬ (/◕ヮ◕)/ ▶ 【OVERMAL】 ◀ (◕ヮ◕) 100% и ❤️ НАШАТА ПРОДАВНИЦА : OVERMAL продава на различни производи, вклучувајќи ги и Облека, Чевли, Насловна & Градинарство Производи, Фитнес Опрема, Играчки и така натаму. Можете да пребарувате за "ПРЕКУМЕРНО" и ќе бидете изненадени од тоа што многу производи во нашата продавница се вашите омилени. Нашиот сервис : ние сме убедени во квалитетот и перформансите на нашите производи. Ние обезбедуваме 24-часовни услуги на клиентите со нашиот пријателски тим за поддршка. Ве молиме контактирајте не ако имате било какви прашања. Quolevice : ние обезбедуваме услуга за 7-15 дена, а за 3 дена. БРЗО И БЕЗБЕДНО. `+ Разлика ВО БОЈА : поради разликата во осветлувањето и дисплејот, може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е како што е прикажано на сликите. За ГОЛЕМИНАТА : нашата големина е различна од онаа на ок. за да изберете совршена големина, ве молиме љубезно проверете ги деталите за НАШАТА ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ за повикување пред да нарачате. Ве молиме дозволете мала разлика од 0,5-1 см поради рачно мерење. Ви благодариме за вашето љубезно разбирање! (1 инч = 2,54 см) Thanks Ви Благодариме За ВАШАТА ПОСЕТА НА ПРЕКУМЕРНА Продавница Size Големина шема : Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 114см/44.

Поврзани производи..