• Свеж
УСИФАКГ Женски Високи Потпетици Сандали Чевли Со Отворени Прсти Глуждот Прерамка Блок Платформа Буци Потпетици Женски Партија Фустан Сандали
zoom_in

УСИФАКГ Женски Високи Потпетици Сандали Чевли Со Отворени Прсти Глуждот Прерамка Блок Платформа Буци Потпетици Женски Партија Фустан Сандали

DEN 0.33

Стока
check Во продавницата

100% стп €Материјали}Напредна Композитна Ткаенина Карактеристики Пријателски За Кожата, Мазна И Флексибилна, Што Ја Прави Ултра Удобна И Лесна За Ставање Или Соблекување Без , Удобните И Меки Влошки За Овие Сандали Можат Добро Да Ги Ослободат Вашите Стапала. ●Стил●Можеме Да Гарантираме Дека Целокупниот Стил Прикажан На Фотографијата Е Точен, Но Може Да Има Разлики Во Тоа Како Се Појавува Стилот За Време На Абењето. Ова Зависи од Другите Физички Променливи, На пр. Лична Големина на Телото, Обликот на Телото, Пропорцијата на Екстремитетите, Висината. ●Повод+Стилски Женски Сандали,Облечени Сандали Вашиот Изглед За Работа/викенд.жените Сандали Добро Со Секое Летно Носење,како Што Се Шорцеви, Фармерки, Маици , Здолништа, Фустан,Итн. Тоа За Шопинг,работа, секојдневен,Дневен, плажа, Свадба, Вечерна Забава, Фестивал И Така Натаму. ● Гаранција За Услуга- 24 Часа . Какви Било Проблеми Во Врска со Нашата Ставка, Ве Молиме Испратете Ни, Задоволство Ни е Да Ви Помогнеме Ефикасно Да ја Решите. Вие Не Треба Или Размена На Стоки. Ако Вашето Шопинг Искуство Е Под Влијание На Производот, Ние Се Извинуваме и Повторно Ќе Ви го испратиме. +УДОБЕН НОВ СТИЛ : Нашите сандали се дизајнирани да бидат едноставни, т-ремени и висококвалитетна метална тока одзади. Нашите сандали можат да бидат спарени со секаква облека. #НЕЛИЗГАЊЕ : сандалите се обликувани од гума. Гумен ѓон со Линии што не се лизгаат.

Поврзани производи..