• Свеж
Сисеа Женски Тренингот Шорцеви Висока Еластична Половината Тече Брзо Сува Атлетски Трчање Јога Шорцеви
zoom_in

Сисеа Женски Тренингот Шорцеви Висока Еластична Половината Тече Брзо Сува Атлетски Трчање Јога Шорцеви

DEN 303.84

Стока
check Во продавницата

95% Полиестер, 5% Спандекс Повлечете го затворањето. Ткаенина : Овие брзо Суви шорцеви за жени се направени од лесна ткаенина, која е многу лежерна, удобна и дише.Растегливата ткаенина е лесна, се чувствува кул на допир, не густа или топла и многу издржлива. Дизајн : еластичниот дизајн со висок струк одговара на вашата половина и обезбедува соодветно чувство на завиткување. Карактеристики : Лабаво сечење за целосна удобност,Кросовер, обликуван раб за рационализиран изглед. Прилики : женските атлетски шорцеви се совршени за секојдневно активни, шорцеви во теретана за трчање, јога,џогирање, пешачење, јога, вежбање, патување, велосипед, тенис, бадминтон, одбојка, фитнес, кардио или одмор. Натпревар : Овие шорцеви за трчање се совршени за совпаѓање со хеланки избегнувајте прсти од камила.Погоден за спортски кошули, јакни, спортски чевли и лизгалки итн.

Поврзани производи..