• Свеж
Бисер Свадба Дијадема За Жени Сребрена Кристал Круна Невестински Принцеза Коса Додатоци за Свадба, Роденден &засилувач; Фестивал Партија
zoom_in

Бисер Свадба Дијадема За Жени Сребрена Кристал Круна Невестински Принцеза Коса Додатоци за Свадба, Роденден &засилувач; Фестивал

DEN 159.84

Стока
check Во продавницата

ПОДАРОК ЗА РОДЕНДЕНСКА ДЕВОЈКА : Дојдете со појас" РОДЕНДЕНСКА ДЕВОЈКА " + дијадема од кристал Совршен комплет за круна за специјалниот роденденски ден, ќе блеснете на забавата и ќе изгледате одлично на Instagram. ДИЈАДЕМА ОД КРИСТАЛ : роденденската принцеза дијадема за девојчиња е изработена од висококвалитетни легури и кристални кристали. Два чешли дизајнираат на двата краја на дијадемата што ќе ви помогне подобро да ја зацврстите на главата. РОДЕНДЕН ДЕВОЈКА ПОЈАС : појасот е направен од мека сјајна ткаенина со фолија за печат со топло цедење. Тоа ќе ве натера да привлечете внимание на секоја облека додека бидете сигурни дека сте ѕвезда на забавата. ПАКУВАЊЕ : пакувањето ја штити дијадемата од тресење или дробење за време на испораката, што ви носи подобро искуство со давање подароци. НАЈДОБАР ИЗБОР ЗА ПОДАРОК : Одличен подарок за вашата мајка, сопруга, девојка, ќерка, сестра или себе си за роденденска забава. Една големина одговара на повеќето возрасни и деца. Направете роденденската девојка да се чувствува посебно и да се издвојува од толпата.

Поврзани производи..