• Свеж
Урбан коко -строги работни панталони подигање јога панталони ситни пакувања за канцелариски случај
zoom_in

Урбан коко -строги работни панталони подигање јога панталони ситни пакувања за канцелариски случај

DEN 429.76

Стока
check Во продавницата

70% вискоза, 25% најлон, 5% спандекс Повлечете го затворањето. Ткаенина - ткаенината на пантолони со висок половината е исклучително мазна и лесна. Еластичниот дизајн на половината е погоден за повеќето бројки. Дизајнот на високиот половината покажува долги нозе и права нозе. Дишењето ткаенина ја носи влагата и потта за цел ден удобност. Карактеристики - Флеј -нога, висока половината, еластична половината, модерен и обичен. Совпаѓање-Совршено со врвовите на јогата, врвовите на земјоделските култури, врвовите на резервоарот и исечете ја маицата. Повод - Погоден за патување, канцеларија, одмор, шопинг, датира, секојдневен домашен живот, активности на отворено. Исто така погоден за пилатес, спорт, плажа, итн. Измијте и заштити - мие само во ладна вода / суво на ниска температура / не железо. Миење на рака / миење на машината, брзо сушење, без намалување по миењето. Висат / лежете рамно на суво. ● 70%вискоза, 25%најлон, 5%спандекс. ● Дишењето ткаенина ја носи влагата и потта за целиот ден удобност. ● Избор на боја : црна/морнарица сина/сива боја. ● Високиот половината, малку запален дизајн на отворање на нозете покажува долги нозе и права нозе, покажуваат најдобра форма на телото. Карактеристики : . ● Нозете на пламенот, високиот половината може подобро да ги обликува нозете и може ефикасно да помогне во криењето на дефектите на теле.

Поврзани производи..