• Свеж
БЛЕНКОТ Женски Лесен Блок Во Боја Џемпери Со Качулка Дуксери Со Врвки Пуловер Дуксери
zoom_in

БЛЕНКОТ Женски Лесен Блок Во Боја Џемпери Со Качулка Дуксери Со Врвки Пуловер Дуксери

DEN 479.20

Стока
check Во продавницата

Затворање на чипка Миење Раце Само. Женската Ткаенина За Џемпер со Качулка е еластична, удобна за носење, лесен плетен Пуловер. Карактеристика : Долг Ракав, Пруги, Блок Во Боја, Лабаво Вклопување, плетено ве прави модерни и удобни. Овој Еластичен И Лесен Џемпер за пуловер за сезоната; Одличен за секојдневно секојдневно носење или спортско слободно време на отворено. Облека Нега : Рачно Миење Со Ладна Вода /Висат Или Линија Сува. Содржина на пакетот : 1 х Женски Џемпер. Женски Лесни Блок Во Боја Џемпери Со Качулка За Влечење Дуксери Со Пуловер. Стил : Опремени / Стилски. Фитнес : Лабаво Вклопување. Повод : Секојдневен, Дневен, Работа, Канцеларија, Училиште, Одмор, Забава, Дом, итн. Тоа е прекрасно со боја блок влечење дуксери. Зимските врвови на џемпер во лохтвајт ќе бидат пошик. Врвовите со долги ракави лабавото вклопување е лесно за стилизирање и е ласкаво на секоја форма на телото. Одлично е да се спарите со вашите омилени фармерки ,шорцеви или слаби панталони за секојдневен трендовски изглед. Големина : Мала Боја : Бело-Кафеавите Промоции може да варираат во зависност од големината/бојата.

Поврзани производи..