• Свеж
Велур Тренерки Жени 2 Парчиња Џогери Облека За Дневна Облека За Жени Џогирање Дуксери Комплет Меки Спортски Пот Костуми Панталони
zoom_in

Велур Тренерки Жени 2 Парчиња Џогери Облека За Дневна Облека За Жени Џогирање Дуксери Комплет Меки Спортски Пот Костуми Панталони

DEN 2.33

Стока
check Во продавницата

40% Полиестер, 60% Памук Затворање на патент. Машинско Перење. Црна тренерка За жени Во собата Материјал : Школка : 60% Памук, 40% Полиестер Користи Супер мека и топла велурна материја, мека, удобна и дише, совршена за пролет, fall и зима. Топла црна тренерка вклучуваат : една розова патент качулка жени : 2 полу-кенгур џеб дизајн е погоден за складирање, долги ракави и ребрести манжетни, врвка вратоврска за да се прилагоди за да ја сфати удобноста. Тренерки женски панталони црни вклучуваат : една жена џогери спортски панталони со џебови : 2 странични џебови-погодно за складирање; флексибилен појас со низа за лесна прилагодливост. Одлични подароци : оваа црна кадифена тренерка за жени погодна за теретана, вежбање, џогирање, трчање, пешачење, вежбање секојдневно носење и други активности во затворени простории или на отворено. Погледнете ја сликата со лева големина за информациите за големината пред да нарачате облечени џогери за жени дводелни : 9 Бои : Кралска сина/ Сива/ Црна/ Розова (Корали)/ Виолетова/ Зелена/ Портокалова/ Жолта/ Црвена, 6 Големини : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL. Џогирање Пот Костуми За Жени Sweatsuits Постави 2 Парче Облека Поштенски Дуксер . -2 предни полукенгурски џебовиврските за врвки обезбедуваат прилагодливост; ребро-плетено на манжетни и полите; долг ракав. - Спортски панталони со затворање на врвка за прилагодливост. Практични 2 големи предни наклонети џебови(без задни џебови). - Совршено за секојдневни прилики : Патување/ Вокација/ Спорт/ Секојдневно/ Работа/ Датум/ Забава/ Секојдневно Носење. - Сезона : Пролет, Fall, Зима, Како и доцни летни ноќи.

Поврзани производи..