• Свеж
Алатки за алатки -алатки за сопирачка на сопирачките за единечни двојни одблесоци 3/16 - 1/2 цевка 5 големини
zoom_in

Алатки за алатки -алатки за сопирачка на сопирачките за единечни двојни одблесоци 3/16 - 1/2 цевка 5 големини

DEN 440.00

Стока
check Во продавницата

Алатка за палење на цевки од 7 PC сопирачки Може да се користи со цевката во положба на автомобилот така на лице место. Создава и единечни и двојни пожари. Погодно е да се разгорат цевки 3/16, 1/4 ", 5/16, 3/8 и 1/2" ОД. Погоден за челик, алуминиум, бакар, месинг и кунифер. Алатката за двојно разгорување поставена за комерцијална или повремена употреба 7 PC сопирачки цевки алатка за палење погодна за челик, алуминиум, бакар, месинг и кунифер цевка за сопирачките може да се користи со цевката во положба на автомобилот, така што на лице место создава и единечни и двојни разголени хромирани зацврстени зацврстени зацврстени зацврстени зацврстени зацврстени и калената челична вртење на челик за јачина и издржливост, како и намалена триење, зацврстена централна удар и лебдечки конус, произведуваат одблесок од 45 степени, под претпоставка дека е тесно вклопување 5 подигнати умирања ќе ги сместат сите стандардни фитинзи со висок притисок и исто така нема да ги уништат цевките погодни за да се разгорат цевки 3 /16 ", 1/4", 5/16 ", 3/8" и 1/2 "ОД специјален дизајн за двоен или единечен пламен во бакар, алуминиум, мека челична сопирачка и месинг цевки до 45 степени се вклопуваат во цевки од цевки од 3/16 „до 1/2“ доаѓа со целосен пакет упатства за лесна и точна употреба обезбедена во пластичен удар, обликуван случај за лесно складирање и транспорт.

Поврзани производи..