• Свеж
Држач за држач на телефон, магнетски воздух за вентилатор за вентилатор за монтирање компатибилно за монтирање на автомобили Magsafe за iPhone 【48 силни магнети】 360 ° рот?
zoom_in

Држач за држач на телефон, магнетски воздух за вентилатор за вентилатор за монтирање компатибилно за монтирање на автомобили Magsafe

DEN 271.84

Стока
check Во продавницата

【Надградените магнети погодни за Magsafe】 fonken магнетски автомобил-монтирање изградено во магнети од 48 парчиња, во споредба со другите магнетски монтирање на автомобили има посилна магнетна вшмукување и не влијае на телефонскиот сигнал и функцијата што не е блокирана/маг-безбедна функција 【Поширока компатибилност】 Овој дизајн на магнетски телефон за автомобили за i Phone 14/13/12/Mini/Pro Max Series и компатибилен со Mag Safe Safe, директна адсорпција без дополнителна метална плоча со магнет. Магнетниот воздушен вентил за вентилатор има дополнителни 2 метални прстени, се вклопуваат во телефоните и OTHE телефони без за маг-безбедни, одлична работа за сите телефони со Android. 【Совршено компатибилен со хоризонтални и вертикални отвори】 Клип за челична кука на овој мобилен телефон монтиран за автомобил подолго од обичниот. Компатибилен е со 99% хоризонтални и вертикални отвори, што ги решава вообичаените проблеми со лошата компатибилност и лесно да се испушти на пазарот. (Забелешка : тркалезните отвори може да не одговараат. 【Лесно за инсталирање и супер стабилно】 Надградба на воздушниот вентил Телефон за автомобили е дизајнирано да биде „форма на кука“, супер лесен за инсталирање, само треба да го ставите на излезните лопати на автомобилот и да ја прилагодите должината на стегачот со вртење на копчето на Поклопете го излезот, формира три поени за сфаќања кои цврсто се фиксираа на излезот на воздухот.

Поврзани производи..