• Свеж
Руланд КЛКС-23-23-Ф 1215 Челична Цврста Спојка Без Олово, Едно Парче, 1.438 х 1.438 Дупки, 2 5/8 ОД, 3 7/8 Должина
zoom_in

Руланд КЛКС-23-23-Ф 1215 Челична Цврста Спојка Без Олово, Едно Парче, 1.438 х 1.438 Дупки, 2 5/8 ОД, 3 7/8 Должина

DEN 1836.32

Стока
check Во продавницата

Спојки на вратило, Јаки и Универзални Споеви Производител : Руланд Производство. Земја на Потекло : Сад. Единица^Упатство За Употреба. Единица^Упатство За Употреба. Цврста Спојка На Вратилото, 1 Парче Стегач, Инч, Родена Диа. 1 7/16 во, 1215 Олово Слободен Челик, Заврши Црна Оксид, Надвор Диа. 2 5/8 во, Вкупна Должина 3 7/8 во, Без Клуч, Клиренс Диа.84 во, Големина Завртка 5/16 Во. ВРТЕЖИ ВО МИНУТА 4.000 ВРТЕЖИ ВО МИНУТА.

Поврзани производи..