• Свеж
10 компјутери AC 125V 3A ON/ON 2 Позиција 2P2T DPDT 6 PINS 5 mm Toggle Switch SMTS-202
zoom_in

10 компјутери AC 125V 3A ON/ON 2 Позиција 2P2T DPDT 6 PINS 5 mm Toggle Switch SMTS-202

DEN 0.33

Стока
check Во продавницата

10 компјутери AC 125 V 3 A ON/ON 2 Позиција 2 P2 T DPDT 6 PINS 5 mm Toggle Switch SMTS-202 Развиени земји го проценуваат времето на испорака : 7-17 дена (следење), други земји проценети време на испорака : 8-30 дена. Износ над 200 УСД, ние ќе користиме забрзана услуга за испорака бесплатно. Ако не се испорача во одредено време, или ако не е задоволително. Треба само да испратите барање за поврат и ние ќе ве вратиме во целост. Ние ги вложуваме сите напори да им обезбедиме на клиентите задоволителна услуга. Секое прашање, ве молиме слободно контактирајте ме. 10 компјутери AC 125 V 3 A ON/ON 2 Позиција 2 P2 T DPDT 6 PINS 5 mm Toggle Switch SMTS-202. Развиени земји го проценуваат времето на испорака : 7-17 дена (следење), други земји проценети време на испорака : 8-30 дена. Износ над 200 УСД, ние ќе користиме забрзана услуга за испорака бесплатно. Ако не се испорача во одредено време, или ако не е задоволително. Треба само да испратите барање за поврат и ние ќе ве вратиме во целост. Ние ги вложуваме сите напори да им обезбедиме на клиентите задоволителна услуга. Секое прашање, ве молиме слободно контактирајте ме.

Поврзани производи..