• Свеж
Цртан филм керамички тенџере капак стојат интегриран држач за стапчиња за јадење лажица стојат Кујнски сосови сосови сосови за потопување ножеви и вилушки стојат
zoom_in

Цртан филм керамички тенџере капак стојат интегриран држач за стапчиња за јадење лажица стојат Кујнски сосови сосови сосови за потопување

DEN 3.00

Стока
check Во продавницата

Материјал : керамика Функција : поддршка на садови. Други функции : Натопи сад. Продажната точка : Симпатична. Предлог : Купете повеќе парчиња заедно. Мали и исклучителни, Со секакви трикови,Вредни за вашата колекција.

Поврзани производи..