• Свеж
Рачно Насликана Сина Чапја Птица Писмо Отворач
zoom_in

Рачно Насликана Сина Чапја Птица Писмо Отворач

DEN 127.84

Стока
check Во продавницата

Предметот е долг 8 инчи и прави совршен подарок за љубителите на птици Уметност слична на животот, зачудувачки реплики. Живописни рачно насликани бои под слоевит лак. Изграден од издржлив лесен пластичен композит. Предметот е долг 8 инчи и прави совршен подарок за љубителите на птици.

Поврзани производи..