• Свеж
Торби за ручек За Жени Мажи, Изолирана Торбичка За Ручек Со Цветни Цвеќиња За Ручек Со Прилагодлив Ремен за Рамо За Училиште, Работа, Пикник, Кампување
zoom_in

Торби за ручек За Жени Мажи, Изолирана Торбичка За Ручек Со Цветни Цвеќиња За Ручек Со Прилагодлив Ремен за Рамо За Училиште,

DEN 1.33

Стока
check Во продавницата

€Голем Простор Q Димензија : 121 " W, Мала Тежина : само 0. Нашата изолирана торба за ручек има многу простор за да го собере целиот ручек што го сакате (кутија за ручек, тегли мејсон, шише со вода, ужина и овошје). ●Издржлива Структура●Изработена ОД Ткаенина Од Ткаенина Од 300д Оксфорд, цврста и издржлива, добро ја одржува својата форма. Без мирис, отпорен на кинење, отпорен на абење, водоотпорен и отпорен на нечистотија, лесен за чистење. ●Повеќе Начини На Носење ● Прилагодливо рамо што може да се прилагоди за да се носи како торба за ручек, торба за рамо или торба за вкрстено тело, нудејќи опција за носење без раце. ●Одлични Торби За Ручек} Оваа торба може да се користи како торба за ручек, торба за пикник, торба за ужина, торба за сите и торба за пазарење до супермаркет, толку разноврсна за мажи и жени кои пакуваат храна и пијалоци на работа, канцеларија, училиште, патување, на отворено итн. ●Моден Стил+ со најновите популарни елементи дизајн за печатење, унисекс торба за ручек е совршена за жени или мажи за работа, исто така погодна за момчиња и девојчиња. Прекрасни подароци на вашата сакана дека тој / таа може да ужива во вкусна храна насекаде. Во овој зафатен, брз свет, повеќето луѓе се повеќе склони да ја погодат брзата храна или да одат онлајн нарачка за испорака.

Поврзани производи..