• Свеж
MZS RODER BAR END ORENRORS 7/8 моторцикл заден поглед на огледало Hollow Classic CNC Black Complatible со уличен спорт голи патни крстосувачи на велосипеди турнеја со скутер
zoom_in

MZS RODER BAR END ORENRORS 7/8 моторцикл заден поглед на огледало Hollow Classic CNC Black Complatible со уличен спорт голи патни крстосувачи на

DEN 559.84

Стока
check Во продавницата

Инсталирајте го известувањето - ова е огледала на крајната лента, а не огледалата на мотоцикли OEM, само може да се инсталираат во 7/8 стандардна шуплива лента Ако вашата лента е навојна стил, не е стандарден шуплив, треба да се измени или не може да се инсталира. И ние обезбедуваме техничка поддршка за живот и услуги за оштетена замена, проверете дали немате грижи. Fitment - Стандардна шуплива 7/8 инчи дијаметар ленти со моторни улични спортски велосипеди скутерски крстосувачи. Компоненти - MZS огледала користеле акрилик на алуминиум за алуминиум на CNC и оптички одделение со огледало против сјај. Основна функција - Овој ретровизор за да се зголеми свеста на возачот и видот на видот и да се отстранат слепите точки со тоа што ќе му овозможи на возачот да ги види возилата и условите зад него. Најдобра визија-Поставете го левото огледало за да видите што стои зад вас и поставете го другото огледало за она што е во вашата визија за задните четвртини. Инсталирајте го известувањето - ова е огледала на крајната лента, а не огледалата на мотоцикли OEM, само може да се инсталираат во 7/8 стандардна шуплива лента. Ако вашата лента е навојна стил, не е стандарден шуплив, треба да се измени или не може да се инсталира. И ние обезбедуваме техничка поддршка за живот и услуги за оштетена замена, проверете дали немате грижи. Fitment - Стандардна шуплива 7/8 инчи дијаметар ленти со моторни улични спортски велосипеди скутерски крстосувачи. Компоненти - MZS огледала користеле акрилик на алуминиум за алуминиум на CNC и оптички одделение со огледало против сјај. Основна функција - Овој ретровизор за да се зголеми свеста на возачот и видот на видот и да се отстранат слепите точки со тоа што ќе му овозможи на возачот да ги види возилата и условите зад него. Најдобра визија-Поставете го левото огледало за да видите што стои зад вас и поставете го другото огледало за она што е во вашата визија за задните четвртини.

Поврзани производи..