• Свеж
Вшмукување Фази на Schi Microfibre Mop, вакуум чистач цевка 35 mm четка за прашина за Hartböd.
zoom_in

Вшмукување Фази на Schi Microfibre Mop, вакуум чистач цевка 35 mm четка за прашина за Hartböd.

DEN 1.00

Стока
check Во продавницата

Чисти без никакви хемикалии или исклучително нежно Покрив за микрофибер што може да се отстрани (прицврстување на велкро) и се мијат на 30 ??? в. Вклучува адаптер за сите стандардни чистачи на вакуум. Направете го тоа лесно или нанесете на влажна кожа може да биде Anhaftungen на тврд под, во еден процес кога се отстранува вакуумското чистење. Чисти без никакви хемикалии или исклучително нежно. Покрив за микрофибер што може да се отстрани (прицврстување на велкро) и се мијат на 30 ??? в. Вклучува адаптер за сите стандардни чистачи на вакуум. Направете го тоа лесно или нанесете на влажна кожа може да биде Anhaftungen на тврд под, во еден процес кога се отстранува вакуумското чистење. Микрофибер за правосмукалка за правосмукалка од млазници, лесен слајд за тврди подови за Miele Parkett & Co 6000, S6240. Со вшмукувачката лесна млазница за чистење на вакуум може да заштеди многу време, затоа што се апсорбира и чисти во еден чекор. Оваа база на брзото беспрекорно чисто. Соодветната приврзаност Moppa е направена од Chenille Microfibre и гарантира најголема можна апсорпција на нечистотија. Тој е крајно апсорбиран и работи на ист начин како и магнет за прашина. Реални подови од дрво, ламинат, плочки, линолеум, паркет и мермер и штици од дрвени подови се од прашина и лента и тоа без никакви хемикалии.

Поврзани производи..