• Свеж
304 не'рѓосувачки челик d заклучување на облик карабинер Брза врска со конектор за приврзок за приврзок
zoom_in

304 не'рѓосувачки челик d заклучување на облик карабинер Брза врска со конектор за приврзок за приврзок

DEN 3.33

Стока
check Во продавницата

Брзите врски се најбрзиот начин за поврзување или поправка на ланецот Може да се примени на многу начини : вклучително и кревање и местење, држење кабли или поводници, поддршка на краци, висини нишалки и хамакови, обезбедување или обесена опрема за теретана, пловење, кампување и разни спортски и забавни опрема. Карактеристики : Брза врска карабини против корозија пасивирани за супериорна отпорност на корозија, материјал со добар квалитет и издржлив. Брзи врски со премиум-одделение за ланец/јаже, кабелски врски; Затворање на навој-орев за дополнителна безбедност. Одличен избор за пловење, едрење, морски и други апликации за груби услови. Брз и едноставен прицврстувач, корисен за приложување на ланец или кабел. Забелешка : Кога го користите, треба цврсто да ја извртувате завртката. Совпаѓање на границата на работното оптоварување со WLL на ланецот што ќе го користите. Да не се користи за кревање над глава. Материјал : 304 не'рѓосувачки стети.

Поврзани производи..