• Свеж
Sodola 8 Port Gigabit Ethernet Switch | Десктоп/wallид-монтажа | Приклучок и репродукција | Без вентилатор | Метално куќиште | Дизајн без вентилатор | Сплитер за десктоп Етернет | Тивок н
zoom_in

Sodola 8 Port Gigabit Ethernet Switch | Десктоп/wallид-монтажа | Приклучок и репродукција | Без вентилатор | Метално куќиште | Дизајн без вентилатор

DEN 271.84

Стока
check Во продавницата

【8 Порта Гигабит прекинувач】 8 × 10/100/1000 Mbps RJ45 пристаништа кои поддржуваат автоматско преговарање и автоматско MDI/MDIX Интелигентниот прекинувач со етернет со 8 порт Gigabit усвојува висококвалитетни и брзински мрежни ICS, во голема мерка го проширува мрежниот капацитет. 【Метална обвивка】 Прекинувачот е во облик на многу деликатна и компактна големина, со капацитет за префрлување од 16 Gbps, кој лесно се поставува сигурна и безбедна мрежа. 【Сертифицирано напојување】 Пакетот доаѓа со UL овластено напојување, потрајно и побезбедно кога го користите. 【Молчи операција】 Сосема го решава проблемот со бучава на мали прекинувачи во канцелариското опкружување преку дизајнот без вентилатор. 【Приклучете го и репродуцирајте】 Лесно поставување без потребна инсталација на софтвер или конфигурација. 【Заштеда на енергија】 Содола зелена технологија, заштедете енергија и подобрување на животниот век на производот. Заштедува енергија, ја намалува потрошувачката на енергија и целокупното производство на топлина и ја оптимизира работата на секоја порта. Повеќе, ние се обврзавме да обезбедиме услуга за замена на производот- без- Поправка на услуги во рок од 1 година, поголема загриженост за вашето искуство со користење. 【8 Порта Гигабит прекинувач】 8 × 10/100/1000 Mbps RJ45 пристаништа кои поддржуваат автоматско преговарање и автоматско MDI/MDIX. Интелигентниот прекинувач со етернет со 8 порт Gigabit усвојува висококвалитетни и брзински мрежни ICS, во голема мерка го проширува мрежниот капацитет. 【Метална обвивка】 Прекинувачот е во облик на многу деликатна и компактна големина, со капацитет за префрлување од 16 Gbps, кој лесно се поставува сигурна и безбедна мрежа.

Поврзани производи..