• Свеж
Jucheng не'рѓосувачки челик кука само лепила облека ханг -торбички клучни решетки кујнски пешкир закачалка виси куки кука врата кука додатоци за бања додатоци
zoom_in

Jucheng не'рѓосувачки челик кука само лепила облека ханг -торбички клучни решетки кујнски пешкир закачалка виси куки кука врата кука додатоци

DEN 320.00

Стока
check Во продавницата

Одлично за висечки тушеви, додатоци за бања, прибор за бања/кујна Куката за палто со уникатен дизајн е совршена за убава декорација на домови. Стилски лепило на wallидни куки, компактен и лесен дизајн, мултифункционален, обезбедуваат квалитет и долг живот. Едноставно исчистете ја и исушете ја површината, а потоа ставете ја куката на мазната површина. Лесно за чистење и репозиционирање без оштетување на површините. Тие се навистина идеални куки за складирање на домови за организирање мали предмети дома, помагајќи да се олесни нашиот живот на складирање. Јученг е посветен на обезбедување на најдобра услуга за клиенти и донесување на најдобро искуство за купување на секој клиент. Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте не и ние ќе ви дадеме задоволителен одговор во рок од 24 часа. Одлично за висечки тушеви, додатоци за бања, прибор за бања/кујна. Куката за палто со уникатен дизајн е совршена за убава декорација на домови. Стилски лепило на wallидни куки, компактен и лесен дизајн, мултифункционален, обезбедуваат квалитет и долг живот. Едноставно исчистете ја и исушете ја површината, а потоа ставете ја куката на мазната површина. Лесно за чистење и репозиционирање без оштетување на површините. Тие се навистина идеални куки за складирање на домови за организирање мали предмети дома, помагајќи да се олесни нашиот живот на складирање.

Поврзани производи..