• Свеж
Ултра отклучен паметен телефон Ashata S21, 5in HD Plus Screen 1 GB 8 GB мобилен телефон, Dual SIM отклучен мобилен телефон, двојна камера, WiFi, BT, FM, GPS поддржан
zoom_in

Ултра отклучен паметен телефон Ashata S21, 5in HD Plus Screen 1 GB 8 GB мобилен телефон, Dual SIM отклучен мобилен телефон, двојна камера,

DEN 819.36

Стока
check Во продавницата

Експанзија на поддршка : Максималната поддржана меморија е 128 GB, додека мобилниот телефон има 1 GB RAM и 8 GB ROM Моќни фотоапарати : Предната камера, која може да ја поправи фокусна должина, има 24 мега пиксели со отвор f/2.0, а задната камера има 48 мега пиксели со отвор f/1.8 што може автоматски да се фокусира, правејќи фотографии светли и живописни. Екран HD Plus : Со заоблен и заоблен дизајн, 5инч е дијагонална должина на заоблените агли на екранот кога аглите се протегаат на десен агол, овозможувајќи ви да доживеете пошироко видно поле. Повеќекратна функција : Опремена со Wi Fi, BT, FM и GPS, двојниот SIM Dual Diual Stardby паметен телефон има моќна функција. Со приклучокот за слушалки од 3,5 мм и портата за полнење со USB, 6.1 отклучен мобилен телефон им носи на корисниците удобно искуство. Препознавање на лицето : мобилниот телефон 5in поддржува препознавање на лицето, правејќи ги мобилните телефони поинтелигентни. Мобилниот телефон може да ги скенира вашите карактеристики на лицето и да ги идентификува, преносни и интелигентни. Материјал : пластика, електронски компоненти. Модел : S21 Ultra. Заден капак : IPS. Чип : За MTK6889. Мрежен систем : 2 G, 3 G, двојни картички и двојно подготвеност, нано SIM картичка. Големина на екранот : 5,0инч со висока дефиниција плус екран.

Material:
Plastic, Electronic Components

Поврзани производи..