• Свеж
BestGift Antler влече 6 инчи
zoom_in

BestGift Antler влече 6 инчи

DEN 256.00

Стока
check Во продавницата

Збир на рустикална факс -кабинета врата на вратата (фиока) се повлекува со вклучени завртки за совпаѓање Додадете рустикален допир во вашиот дом со овој природен производ за финиш. Измерете приближно : 6 "x 3" x 1,5 "(3,25" W центри). Материјал : Направено од полирезин. Рачките на фиоките вклучуваат завртки. Збир на рустикална факс -кабинета врата на вратата (фиока) се повлекува со вклучени завртки за совпаѓање. Додадете рустикален допир во вашиот дом со овој природен производ за финиш. Измерете приближно : 6 "x 3" x 1,5 "(3,25" W центри). Материјал : Направено од полирезин. Рачките на фиоките вклучуваат завртки. Збир на рустикална факс -кабинета врата на вратата (фиока) се повлекува со вклучени завртки за совпаѓање. Додадете рустикален допир во вашиот дом со овој природен производ за финиш. Измерете приближно : 6 "x 3" x 1,5 "(3,25" W центри) Материјал : Изработено од полирезин.

Поврзани производи..