• Свеж
Држач за тоалетна хартија монтирана водоотпорна кутија за складирање, држач за хартија за хартија, без додатоци за кујнски додатоци за бања, држач за тоалетна харт?
zoom_in

Држач за тоалетна хартија монтирана водоотпорна кутија за складирање, држач за хартија за хартија, без додатоци за кујнски додатоци

DEN 857.60

Стока
check Во продавницата

Едноставно и елегантно, изгледа едноставно и интересно, може да биде прекрасен пејзаж каде и да ви треба, а ролната на хартијата може да се отстрани Креативната кутија за хартија е едноставна, стилска, лесна и луксузна. Тоа е добар помошник за домашен живот. Одличен подарок за домаќинство, роденден, Божиќ, Денот на благодарноста, Нова Година и деловни подароци. Направено од висококвалитетен ПП пластичен материјал, кој е мазен, отпорен на корозија и издржлив. Лесно за инсталирање, не треба да дупчете дупки или куки за нокти на wallидот, и лесно е да се искине и залепи без дупчење или пирсинг. Не го оштетува wallидот без нокти или вежби. Едноставно и елегантно, изгледа едноставно и интересно, може да биде прекрасен пејзаж каде и да ви треба, а ролната на хартијата може да се отстрани. Креативната кутија за хартија е едноставна, стилска, лесна и луксузна. Тоа е добар помошник за домашен живот. Одличен подарок за домаќинство, роденден, Божиќ, Денот на благодарноста, Нова Година и деловни подароци. Направено од висококвалитетен ПП пластичен материјал, кој е мазен, отпорен на корозија и издржлив. Лесно за инсталирање, не треба да дупчете дупки или куки за нокти на wallидот, и лесно е да се искине и залепи без дупчење или пирсинг. Не го оштетува wallидот без нокти или вежби. Држач за тоалетна хартија монтиран водоотпорен складиште за складирање, држач за хартија, без додатоци за кујнски додатоци за бања, држач за хартија за тоалети, нови и високи квалитетни производи : изработено од висококвалитетен ПП пластичен материјал, кој е мазен, отпорен на корозија и издржлив. Креативната кутија за хартија е едноставна, стилска, лесна и луксузна.

Material:
PP Plastic
S Size:
approx.15x13x13cm/5.91x5.12x5.12in
L Size:
approx.22x13x13cm/8.66x5.12x5.12in
Optional Colors:
Blue, Red, Gray
Quantity:
1 Pc
Note:
Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid.:
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you!:
Package Includes:
1 x Storage Box (other accessories demo in the picture is not included!) :

Поврзани производи..