• Свеж
Стефан Бебе Подарок За Мама Мат Нерѓосувачки Челик Слаби Гимнастик Со Слама, 20-Унца, Момче Мајка
zoom_in

Стефан Бебе Подарок За Мама Мат Нерѓосувачки Челик Слаби Гимнастик Со Слама, 20-Унца, Момче Мајка

DEN 447.84

Стока
check Во продавницата

СЛАБИ ТАМБЛЕР : Нерѓосувачки челик, бпа слободен пластика со печатот на капакот и слама; совршен за мајка-на-во-движење! ДРЖИ 20 УНЦИ : Мери 8,25" висок х 3" дијаметар; сламата е долга 9,5"; миење раце само. Нерѓосувачки ЧЕЛИК : Бело печатење гласи, "МОМЧЕ МАЈКА" на мат црно. ПОДАРОК за МАМА : внимателен подарок за годишните времиња на родителство. СТЕФАН БЕЈБИ : им носи радост на семејствата и бебињата од 1987 година; побарајте повеќе од нашите дизајнерски најважни и подароци за бебиња.

Поврзани производи..