• Свеж
Lcyy цвет фустан Девојче игла игла за везови комплети за стартување, алатка за игла за игла, со алатка за везење на ткаенини од навој
zoom_in

Lcyy цвет фустан Девојче игла игла за везови комплети за стартување, алатка за игла за игла, со алатка за везење на ткаенини од навој

DEN 1.33

Стока
check Во продавницата

Спецификации : Комплетите за стартување на игла за девојки од цвеќиња од цвеќиња се само една големина (25x30cm/10x12in), има 3 стилови, имено без игла, без заграда, нема заграда, вклучувајќи ги сите материјали, ве молиме внимателно потврдете го стилот што го сакате пред да го купите Дизајн на облик : Цветен фустан Девојче Девојче игла игла за везови комплети за стартување на комплети е мало девојче кое носи здолниште со цветни обрасци, малото девојче кое носи црвена капа, тркалезно лице е малку срамежливо, кратка коса го прави малото девојче многу симпатично, нежно, благослов Секоја девојка се третира нежно со време. Со претходно печатени обрасци : Комплетите за стартување на игла за девојки со цвеќиња со девојки за девојчиња за девојчиња со цвеќиња имаат претходно печатени обрасци, кои се многу погодни за почетници и деца. Пред-печатените обрасци можат да се елиминираат со дување топол воздух со фен за коса. Комплетот вклучува : комплети за стартување на игла за девојки со цвеќиња од цвеќиња, вклучувајќи дрвена рамка со ткаенина со слика, доволна волна, цртање/видео туторијал, ножици, игла, навој, бакарна жица, пирсинг игла со навој (по избор), штанд со статив (по избор), Некои материјали се по избор, проверете внимателно пред да поставите нарачка. Услуга по продажбата : Ако имате какви било прашања во врска со комплетите за стартување на везници за девојки за девојчиња за девојчиња за девојчиња, ве молиме контактирајте ме на време, ќе ви дадам задоволителен одговор во рок од 24 часа. Спецификации : Комплетите за стартување на игла за девојки од цвеќиња од цвеќиња се само една големина (25x30cm/10x12in), има 3 стилови, имено без игла, без заграда, нема заграда, вклучувајќи ги сите материјали, ве молиме внимателно потврдете го стилот што го сакате пред да го купите. Дизајн на облик : Цветен фустан Девојче Девојче игла игла за везови комплети за стартување на комплети е мало девојче кое носи здолниште со цветни обрасци, малото девојче кое носи црвена капа, тркалезно лице е малку срамежливо, кратка коса го прави малото девојче многу симпатично, нежно, благослов Секоја девојка се третира нежно со време. Со претходно печатени обрасци : Комплетите за стартување на игла за девојки со цвеќиња со девојки за девојчиња за девојчиња со цвеќиња имаат претходно печатени обрасци, кои се многу погодни за почетници и деца. Пред-печатените обрасци можат да се елиминираат со дување топол воздух со фен за коса. Комплетот вклучува : комплети за стартување на игла за девојки со цвеќиња од цвеќиња, вклучувајќи дрвена рамка со ткаенина со слика, доволна волна, цртање/видео туторијал, ножици, игла, навој, бакарна жица, пирсинг игла со навој (по избор), штанд со статив (по избор), Некои материјали се по избор, проверете внимателно пред да поставите нарачка.

Поврзани производи..