• Свеж
Омпа Внатрешна Врата Мат Влезот Килим Стапици Кал И Нечистотија, Супер Абсорбента Врата За Калливи Чевли Куче Шепи, Не Се Лизга Добредојде Кат Душеци За Дома Предна
zoom_in

Омпа Внатрешна Врата Мат Влезот Килим Стапици Кал И Нечистотија, Супер Абсорбента Врата За Калливи Чевли Куче Шепи, Не Се Лизга Добредојде Кат

DEN 2.67

Стока
check Во продавницата

Иновации Идеална Подлога За Домашно Милениче површината е изработена од мека густа кадифена микрофибер шенила, што ја прави висококвалитетна мултифункционална врата за кучиња. Може да се користи како подлога за врата за каллива шепа, подлога за мочање за обука на кученца, подлога за сад за кучиња за хранење, подлога за гајба за кучиња. Нелизгачка Подлога За Врата Омпа душек за врата за миленичиња користете тпр нелизгачко дно, висококвалитетно и издржливо, така што широко се користи за област со голем сообраќај, како што се надворешна внатрешна врата, спална соба, кујна, бања, влезен пат, перална, дневна соба итн. Ефикасно Отстранување На Прашина абсорбентните душеци на вратите имаат димензии 32 "х 20". Практични ниско-куп и силно врзани рабови избегнуваат рефус под нозете. Малку подигнатата шенила не само што помага да се отфрли нечистотијата или снегот, туку и ефикасно олеснување на притисокот на стапалото. Лесно Одржување редовно Бришете со метла или правосмукалка, истресете ја на отворено или преку корпата за ѓубре. За подлабоко чистење, машина за перење и сушење. Препорачуваме да ја исплакнете водата во ладна вода, а не во топла вода. Моден Дизајн За Печатење Кучиња Класичното и ново печатење на кучиња го прави доста врвен избор како подарок за домашни миленици. купување со доверба! ако имате какви било прашања во врска со нашиот килим од кал за кучиња, слободно контактирајте не. Идеална Подлога За Домашно Милениче површината е изработена од мека густа кадифена микрофибер шенила, што ја прави висококвалитетна мултифункционална врата за кучиња. Може да се користи како подлога за врата за каллива шепа, подлога за мочање за обука на кученца, подлога за сад за кучиња за хранење, подлога за гајба за кучиња. Нелизгачка Подлога За Врата Омпа душек за врата за миленичиња користете тпр нелизгачко дно, висококвалитетно и издржливо, така што широко се користи за област со голем сообраќај, како што се надворешна внатрешна врата, спална соба, кујна, бања, влезен пат, перална, дневна соба итн.

Поврзани производи..