• Свеж
Анголии 24 парчиња двојна тока сребрена цинк легура поводник за домашно милениче
zoom_in

Анголии 24 парчиња двојна тока сребрена цинк легура поводник за домашно милениче

DEN 2.00

Стока
check Во продавницата

Цинк легура Направени во САД или увезени. Клипови за корпи за вода- отворени и затворени непречено, едноставна, но цврста структура, овој прицврстувач на лента за ландери поседува силен отвор за влезна порта на вчитана пролет. Копче за прицврстување на ранецот-Овие куки за прицврстување се совршени за јажиња, поводник за кучиња, ленти за торби или буни, многу повеќена цел. Куки за прицврстување на ранецот-Двоен дизајн ја прави бравата на завртката да обезбеди безбедно затворена и лесна за отворена рачка на палецот. Синџир на ланци-Цврста структура, одлична за брзо поврзување и исклучување на поводникот за кучиња или ленти за вратоврска, зачувајте го вашето време и напори. Клипови за поводник на кучиња-аплицирани за дома и на отворено, исто така може да биде за кревање, врзани падови, поводници за кучиња, ленти за торби, брави на портата, обезбедување кабелски жици ,. Направени во САД или увезени. Клипови за корпи за вода- отворени и затворени непречено, едноставна, но цврста структура, овој прицврстувач на лента за ландери поседува силен отвор за влезна порта на вчитана пролет. Копче за прицврстување на ранецот-Овие куки за прицврстување се совршени за јажиња, поводник за кучиња, ленти за торби или буни, многу повеќена цел. Куки за прицврстување на ранецот-Двоен дизајн ја прави бравата на завртката да обезбеди безбедно затворена и лесна за отворена рачка на палецот. Синџир на ланци-Цврста структура, одлична за брзо поврзување и исклучување на поводникот за кучиња или ленти за вратоврска, зачувајте го вашето време и напори. Клипови за поводник на кучиња-аплицирани за дома и на отворено, исто така може да биде за кревање, врзани падови, поводници за кучиња, ленти за торби, брави на портата, обезбедување кабелски жици ,. Список на пакети 12 x Карактеристики на куки за миленичиња за миленичиња -боја : сребрена двојна завршна активирана принуда -големина : 7.

Поврзани производи..