• Свеж
Колумбија Центар за проток на мажи, Патика, Титаниум II/Карамел, 10,5 САД
zoom_in

Колумбија Центар за проток на мажи, Патика, Титаниум II/Карамел, 10,5 САД

DEN 1.33

Стока
check Во продавницата

Увезени Инспириран дизајн : Инспириран од иконската облека за спортска облека во Колумбија, Центарот за проток обезбедува модерни детали, лесна дишеност и класичен стил. Инженерска удобност : ќе ја сакате комбинацијата на мрежа и текстил горен што обезбедува удобност и функционалност каде и да патувате. Адаптивен одговор на теренот : Нашата лесна средна тежина на Tech Lite нуди долготрајна поддршка, супериорно амортизирање и високо враќање на енергијата за сите дневни перформанси. Подготвена патека / Безбедно во затворен простор : Нашиот потпис ОМНИ-ГРИПОТ Не-означување на влечење гума од надворешната страна обезбедува разноврсност; Од патека, до тротоарот, до затворено употреба - без да се грижите за подните парчиња. Изградено до последно : Вниманието на Колумбија на деталите е она што ги издвојува нашите обувки од другите. Ние користиме само материјали со највисок квалитет, стручно изработка и трајно шиење. Ова е одличен пар чевли што ќе ги уживате за следните сезони. Инспириран дизајн : Инспириран од иконската облека за спортска облека во Колумбија, Центарот за проток обезбедува модерни детали, лесна дишеност и класичен стил. Инженерска удобност : ќе ја сакате комбинацијата на мрежа и текстил горен што обезбедува удобност и функционалност каде и да патувате. Адаптивен одговор на теренот : Нашата лесна средна тежина на Tech Lite нуди долготрајна поддршка, супериорно амортизирање и високо враќање на енергијата за сите дневни перформанси. Подготвена патека / Безбедно во затворен простор : Нашиот потпис ОМНИ-ГРИПОТ Не-означување на влечење гума од надворешната страна обезбедува разноврсност; Од патека, до тротоарот, до затворено употреба - без да се грижите за подните парчиња. Изградено до последно : Вниманието на Колумбија на деталите е она што ги издвојува нашите обувки од другите. Ние користиме само материјали со највисок квалитет, стручно изработка и трајно шиење. Ова е одличен пар чевли што ќе ги уживате за следните сезони. Оваа патика ги комбинира најдобрите од техничките иновации на Колумбија Спортска облека со изглед што го почестува нивното иконо минато.

Поврзани производи..