• Свеж
Под Оклоп Машка Маица За Полнење Камо
zoom_in

Под Оклоп Машка Маица За Полнење Камо

DEN 1.67

Стока
check Во продавницата

87% Полиестер, 13% Еластан Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Супер мека, памучна мешавина ткаенина обезбедува целодневна удобност. Супер-мека, памучна мешавина ткаенина обезбедува целодневна удобност.

Поврзани производи..