• Свеж
Литинг 2 Спакувајте Широки Ленти За Глава За Жени, Сина Виолетова Лента За Глава Свилени Ленти За Девојки Модни Додатоци За Коса
zoom_in

Литинг 2 Спакувајте Широки Ленти За Глава За Жени, Сина Виолетова Лента За Глава Свилени Ленти За Девојки Модни Додатоци За Коса

DEN 223.84

Стока
check Во продавницата

Модна ЛЕНТА ЗА ГЛАВА ЗА ЖЕНИ : Широките ленти за глава се изработени од еластична пластика и завиткани во мека свила Површината е еластична и мазна. Моден едноставен дизајн концепт, погоден за жени од различни возрасти. ✿ ЕЛАСТИЧНИ ЛЕНТИ за ГЛАВА : ширината На свилената лента за глава е 17 см (6,69 инчи). Широкиот дизајн подобро ќе ја фати главата и нема лесно да се лизне. Не е огромен и не е премногу тесен! Совршено и не ви предизвикува главоболка што е важна зделка. ✿ ПОГОДЕН ЗА СЕКОЈА ПРИГОДА : Модерен дизајн и изглед погоден за секоја пригода. Женската лента за глава може да се носи на училиште, свадба, празнични активности, танц, роденденска забава, скара на плажа и така натаму. Можете да изберете лента за глава според вашиот стил и расположение. ✿ ДОБРИ ПОДАРОЦИ : неговиот прекрасен изглед и практичност се длабоко сакани од жените. Можете да го подарите на вашата девојка, ќерки,мајка, сестри и внуки на роденденска забава или божиќни подароци. ✿ ПО ПРОДАЖБАТА НА УСЛУГИ : 100% Задоволство И Враќање На Парите, 90-Дневна Политика За Враќање Без Ризик.Доколку имате какви било прашања со нашите модни ленти за глава, слободно контактирајте не.Ќе се потрудиме да одговориме на вашите прашања. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. 2 Пакувајте Широки Свилени Сини Виолетови Ленти за Глава За Жени и Девојки.

Поврзани производи..