• Свеж
Soonsell T Сечилото Коса Тримери За Семејството+Фолија Бричење Тример Во Собата, Човек Професионални Безжични Бербери Машинка Постави Сечилото Затвори Сечење Брада Тр
zoom_in

Soonsell T Сечилото Коса Тримери За Семејството+Фолија Бричење Тример Во Собата, Човек Професионални Безжични Бербери Машинка Постави

DEN 1055.84

Стока
check Во продавницата

●Професионална Машинка За Коса За Мажи Е Дизајнирана За мазни, брзи и прецизни перформанси на клипинг на сите типови коса со висококвалитетни долготрајни прецизни ножеви од нерѓосувачки челик со висок јаглерод,без да се заплетка во косата и ќе ви помогне да се создаде различни фризури. [Водоотпорен, лцд дисплеј моќ] водоотпорниот тример за коса може брзо да ја измие главата на сечилото во проточна вода по употреба за да ја одржува чиста. Со интелигентен лцд-дисплеј, процентот на батеријата може да се прикаже, така што можете да одлучите кога ќе го наполните тримерот по кастрење. ●USB Тример За Безжичен Кабел Што се Полни Querdless trimmer за мажи има дизајн На сечилото Во Форма На Т што не ја оштетува кожата и е идеален за фин стил како што се странично и деколте. Вградената литиумска батерија на полнење поддржува 90 минути полнење за 90 минути безжична употреба. USB порта за полнење, МОЖЕТЕ да поврзете USB адаптер, лаптоп, полнач за автомобил. ●Сечилото во форма на т и двојното сечило од фолија се користат за сечење коса, а професионалната машина за бричење е наменета за цврсто бричење, и двете можат да постигнат нула дозвола, подлога и кастрење. Тримерот Во Форма На Р не обезбедува штета на телото и е погоден за деца. Посебна Забелешка-Бричот е погоден за стрништа до 1/25 ".

Поврзани производи..