• Свеж
Syzhiwujia Bolt and Nut Set M6, M8, M10 Hexagon завртки, 304 завртки од не'рѓосувачки челик, орев сет дакан, завртка за продолжување, рамен мијалник-M6 30 завртка и орев)
zoom_in

Syzhiwujia Bolt and Nut Set M6, M8, M10 Hexagon завртки, 304 завртки од не'рѓосувачки челик, орев сет дакан, завртка за продолжување, рамен

DEN 868.80

Стока
check Во продавницата

Премиум материјал : Избраните завртки и ореви се изработени од извонреден не'рѓосувачки челик, имаат супериорна отпорност на 'рѓа и одлично на отпорност на оксидација со исклучителна изработка што секогаш ја одржува својата функција дури и во груби околини Стандардна глава за лесна инсталација. Низата има цврст ефект. Пресекот на завртките е мазен и чист. Длабока нишка за лесно заклучување. Премиум материјал : Избраните завртки и ореви се изработени од извонреден не'рѓосувачки челик, имаат супериорна отпорност на 'рѓа и одлично на отпорност на оксидација со исклучителна изработка што секогаш ја одржува својата функција дури и во груби околини. Стандардна глава за лесна инсталација. Низата има цврст ефект. Пресекот на завртките е мазен и чист. Длабока нишка за лесно заклучување. Широка апликација : Широко користена за замена на скршени и исчезнати завртки за домашен и канцелариски апарат, електроника, комуникациска опрема, мебел, како и DIY занаетчиски. Висина отпорност на абење.

Поврзани производи..