• Свеж
Флек браник плоча10 кг
zoom_in

Флек браник плоча10 кг

DEN 1014.40

Стока
check Во продавницата

Дијаметар на дупка450мм (погоден за сите мрежни 50мм/2 ”) Дебелина на плочата 10kg43mm. Dead Bounce гарантира дека вашите плочи, бар и подот се подобро заштитени при вршење на повеќе експлозивни движења, како што се сквотови или ќор -сокаци. Направено од рециклирана гума, преземаме чекори за да го намалиме отпадот. Дијаметар на дупка450мм (погоден за сите мрежни 50мм/2 ”). Дебелина на плочата 10kg43mm. Dead Bounce гарантира дека вашите плочи, бар и подот се подобро заштитени при вршење на повеќе експлозивни движења, како што се сквотови или ќор -сокаци. Направено од рециклирана гума, преземаме чекори за да го намалиме отпадот. Обучете се како олимпиец, со нашите IWF стандардни плочи за кодови во боја. Мерење на дијаметар од 450мм, секоја плоча е елегантна во својот дизајн и лесен за додавање или отстранување од шипката. Со нашите плочи за браник, комбиниравме преносен дизајн со највисок квалитет. Важно е да се обучуваат до соодветниот стандард, поради што секоја плоча е со големина за да одговара на ракавите со шипки со дијаметар од 50мм со дијаметар од 50мм. Уште повеќе, лесните решетки ја прават употребата беспрекорна - погодноста е клучна. Одржливо и ефикасно направено од рециклирана гума, преземаме чекори за да го намалиме отпадот. Ова ви овозможува да тренирате напорно, знаејќи дека сте го направиле вистинскиот избор за здравјето и на вас и на планетата. Секоја поединечна чинија го поминува нашиот ригорозен процес на контрола на квалитетот, осигурувајќи дека има дали сте еко-свесни или едноставно сакате вашата домашна салата да се истакне, овие плочи ги имаат опфатените бази! Заштитете ја вашата опрема и вашиот простор.

Поврзани производи..