• Свеж
Црн безбедносен занаетчиски нос за кукли за кукли со мечка направена во јапонски стил-g 30mm 2 парчиња/pkg
zoom_in

Црн безбедносен занаетчиски нос за кукли за кукли со мечка направена во јапонски стил-g 30mm 2 парчиња/pkg

DEN 2.67

Стока
check Во продавницата

Стил на нос на носот со врвен квалитет G Големина : 30мм. Количина : 2 парчиња/pkg. Материјал : висококвалитетна пластика со метални мијалници. Користете за : мечка, кукла, куклена, кадифен животни, полнети животни или други проекти за играчки и занаетчии. Стил на нос на носот со врвен квалитет G. Големина : 30мм. Количина : 2 парчиња/pkg. Материјал : висококвалитетна пластика со метални мијалници. Користете за : мечка, кукла, куклена, кадифен животни, полнети животни или други проекти за играчки и занаетчии.

Поврзани производи..