• Свеж
Бхнв Силиконски Подлоги За Трпезариска Маса Од 4 | 15 Нелизгачка Тркалезна Подлога За Винил Маса, Плочка, Стакло, Метал, Површина Од Ткаенина-Отпорна На Топлина, Лесна
zoom_in

Бхнв Силиконски Подлоги За Трпезариска Маса Од 4 | 15 Нелизгачка Тркалезна Подлога За Винил Маса, Плочка, Стакло, Метал, Површина Од Ткаенина-Отпорна

DEN 384.00

Стока
check Во продавницата

СИЛИКОН ЗА ХРАНА - овој комплет за тркалезни подлоги е изработен од квалитетен силикон и нема БПА, БПС, ПВЦ и фталати Тие се безбедни за употреба со чинии, садови за јадење и прибор. ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ специјално изработен од силиконски материјал, вашата маса и чаршафи ќе бидат заштитени од тие неочекувани излевања со овие подлоги. ОВИЕ ТРКАЛЕЗНИ СИЛИКОНСКИ ПОДЛОГИ ОД БНВ СЕ ИЗДРЖЛИВИ : секоја тркалезна подлога е изработена од силиконски материјал за храна, без штетни хемикалии како БПА, БПС, ПВЦ или фталати. Тие се безбедни за употреба околу прибор и прибор за јадење. Флексибилни и отпорни на топлина, нашите силиконски подлоги можат да издржат висока топлина до 400°. Тие нема да се деформираат или збрчкаат кога се користат со топли оброци. Тие исто така не се лизгаат, така што тие остануваат цврсто на место над повеќето дрвени, стаклени или метални површини и исто така ќе ги држат плочите, чашите и приборот во позиција на врвот. Нашите душеци за маса се исто така лесни за чистење и нега. Измијте ги рачно со топла вода со сапуница и оставете да се исушат, или едноставно ставете ги во машината за миење садови (се препорачува горната решетка) за дополнителна погодност. БХНВ СИЛИКОНСКИ ДУШЕЦИ ЗА МАСА-Доаѓаат во повеќе модерни и стилски опции за боја - Тркалезна, современа форма - Достапни во комплети од 4 или 6 парчиња-Одлични за семејни вечери и забави во затворени/надворешни простории.

Поврзани производи..