• Свеж
Терминален Блок Од типот I, Издржлив Интегрален Терминален Блок За Дистрибуција на Енергија За Дистрибуција на Енергија
zoom_in

Терминален Блок Од типот I, Издржлив Интегрален Терминален Блок За Дистрибуција на Енергија За Дистрибуција на Енергија

DEN 425.60

Стока
check Во продавницата

Користење на абс материјал за само гаснење на пламен, поголема изолација и перформанси на отпорност на пламен Едноделен бакарен проводник, голем бакарен проводник, кој носи повеќе струја и побезбедно. Со овие блокови за дистрибуција на енергија конечно можете да ги организирате вашите жици, така што повеќе изгледа поуредно под хаубата. Позиционирањето и стегањето со двојна завртка ги прават неговите работни перформанси побезбедни и посигурни. Изработен е од висококвалитетен материјал за школка ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, со силна издржливост и долг работен век. Користење на абс материјал за само гаснење на пламен, поголема изолација и перформанси на отпорност на пламен. Едноделен бакарен проводник, голем бакарен проводник, кој носи повеќе струја и побезбедно. Со овие блокови за дистрибуција на енергија конечно можете да ги организирате вашите жици, така што повеќе изгледа поуредно под хаубата. Позиционирањето и стегањето со двојна завртка ги прават неговите работни перформанси побезбедни и посигурни. Изработен е од висококвалитетен материјал за школка ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, со силна издржливост и долг работен век. Користење на абс материјал за само гаснење на пламен, поголема изолација и перформанси на отпорност на пламен. Едноделен бакарен проводник, голем бакарен проводник, кој носи повеќе струја и побезбедно.

Item Type:
Terminal Block
Terminal Material:
Brass
Shell Material:
ABS
Package List:
10 x Plastic Cover :
10 x Terminal:

Поврзани производи..