• Свеж
Стимулатор за секс на роза за жени - 3 во 1 клиторен стимулаторски јазик што лижеше нафрлајќи дилдо вибратор, игри со роза за возрасни секс играчки, клиторис брадавиц
zoom_in

Стимулатор за секс на роза за жени - 3 во 1 клиторен стимулаторски јазик што лижеше нафрлајќи дилдо вибратор, игри со роза за

DEN 1.67

Стока
check Во продавницата

? Двојна стимулација се крева секс играчки : Вибраторот на розата со јазик и јајце може да ги стимулира брадавиците, клиторикалните и вагината или какви било чувствителни точки, сексуалната играчка со јајца за жени може да ги стимулира вагината и анусот Можете да се префрлите на лижење на јазик за да ги задеете клиторисот и брадавиците по своја волја. Различни со вибратори на зајаци или вибратори на куршуми на пазарот, нашите вибратори на роза се вибратор за лижење на 3 на 1 јазик и пулсирачка и вибрирачка играчка, стимулирање на брадавиците, клиторикалот, вагината или која било чувствителна точка. Ако сте забава на клиторискиот вибратор, розовата секс играчка за задоволство на жената ќе биде оној по избор за вас. Овој вибратор на роза секс играчка е изработена од силиконски, хигиенски и без мирис. Нежните за да допрете и да се чувствувате како свила, нашите играчки за брадавици носат поголема утеха на вашите приватни делови. Во комбинација со неговите водоотпорни и лесни и тивки перформанси. Уживајте во неверојатни играчки за секс во роза без никакви грижи. Споредено со другите анални вибратори, како што се дилдо, вибратор на зајаци или секс кукла, нашиот личен масажер има 10 режими на пулсирачки и вибрирачки. Можете да изберете режими што ви одговараат најдобро, да ви донесе различно задоволство. Само проверете дали користите некој вид лубрикант за јазичниот дел, бидејќи секако, не е реално, така што нема да има многу плукав хаха. Освен тоа, тоа е мало и удобно и најдобриот дел е што не е гласно! ? Двојна стимулација се крева секс играчки : Вибраторот на розата со јазик и јајце може да ги стимулира брадавиците, клиторикалните и вагината или какви било чувствителни точки, сексуалната играчка со јајца за жени може да ги стимулира вагината и анусот. Можете да се префрлите на лижење на јазик за да ги задеете клиторисот и брадавиците по своја волја. Различни со вибратори на зајаци или вибратори на куршуми на пазарот, нашите вибратори на роза се вибратор за лижење на 3 на 1 јазик и пулсирачка и вибрирачка играчка, стимулирање на брадавиците, клиторикалот, вагината или која било чувствителна точка. Ако сте забава на клиторискиот вибратор, розовата секс играчка за задоволство на жената ќе биде оној по избор за вас.

Поврзани производи..