• Свеж
SAWQF прилагодлива решетка за складирање на вратоврска 360 степени ротација на домаќинството, вратоврски ремен, свилена шамија, артефакт за складирање на кабинет за с?
zoom_in

SAWQF прилагодлива решетка за складирање на вратоврска 360 степени ротација на домаќинството, вратоврски ремен, свилена шамија, артефакт за складирање

DEN 526.40

Стока
check Во продавницата

Cross X и не-лизгачки дизајн : Black Tie Rack може да складира 20 врски, простор за заштеда, лесен за употреба и вкрстен дизајн, клипот што не се лизга може да ја задржи шамијата, да виси двострана дизајн, другите дизајни се прилагодливи, Преносен, практичен одвојлив, преклопен РОТИЦИЈА НА ФИНЦИЈА 360-степени : закачалка за ротирачки алатки, погодно за малопродажба, аранжман на ремен за опрема може да се користи за патување на отворено и кампување на отворено, а може да се користи и за работа во затворен простор, заштедувајќи повеќе простор. Мултифункционални : Алатките за системи за организација на полиците се погодни за женски додатоци, додатоци за момчиња, поводници за кучиња, клучни ланци, канцелариски врски, контејнери за складирање, висечки гаражи, кабинети за складирање храна, полици, земјоделски куќи, простории за перење, шкафчиња за спални соби, кабини, универзитети , барови, кампови за автомобили. ABS материјалот има карактеристики да се биде безбеден, здрав и водоотпорен. Прицврстете до 20 врски за да заштедите простор и да ја организирате вашата гардероба. Cross X и не-лизгачки дизајн : Black Tie Rack може да складира 20 врски, простор за заштеда, лесен за употреба и вкрстен дизајн, клипот што не се лизга може да ја задржи шамијата, да виси двострана дизајн, другите дизајни се прилагодливи, Преносен, практичен одвојлив, преклопен.

Поврзани производи..