• Свеж
Bestonzon Chafe Chign Set 3 парчиња садови керамика за ресторан бар Ripple сино шише разладено радо на традиционално подарок застаклен море сервирање Користете керамички стил ла
zoom_in

Bestonzon Chafe Chign Set 3 парчиња садови керамика за ресторан бар Ripple сино шише разладено радо на традиционално подарок застаклен море

DEN 3.00

Стока
check Во продавницата

Порцелански ради - порцелански токкури шише со шише со висока температура, рачно насликано со бранови модели, направете го специјално тенџере со чај Sake Supplies- Керамичка радост Уживајте во омилената радост со овој прекрасен и елегантен тенџере за садови за јапонски стил. -Усвојување на премиум керамички материјал, овој производ е издржлив и долгогодишна употреба. Sake Tea Set- порцелански токури шише многу прилики, како што се роденден, свадба, забава, банкет, собирање,. Јапонски чај од чај- модерен дизајн и ја обезбедува нејзината популарност. Испратете го на вашите пријатели како подарок, многу ќе им се допадне. Порцелански ради - порцелански токкури шише со шише со висока температура, рачно насликано со бранови модели, направете го специјално тенџере со чај. Sake Supplies- Керамичка радост Уживајте во омилената радост со овој прекрасен и елегантен тенџере за садови за јапонски стил. -Усвојување на премиум керамички материјал, овој производ е издржлив и долгогодишна употреба. Sake Tea Set- порцелански токури шише многу прилики, како што се роденден, свадба, забава, банкет, собирање,. Јапонски чај од чај- модерен дизајн и ја обезбедува нејзината популарност. Испратете го на вашите пријатели како подарок, многу ќе им се допадне. Список на пакети 3 x Карактеристики на саксијата - Капацитет : Сет на чај од 180мл. - Материјал : Керамички саксија за сервирање. - Усвојување на премиум керамички материјал, овој производ е издржлив, а долгогодишната употреба на Sea Ripple Sake Serving.

Поврзани производи..