• Свеж
Јалич кригла Церадон кригла керамичка чаша за пиење дома модерна минималистичка чаша чаша канцеларија лате кафе чаша млеко чаша кафе чаша кафе чаша кафе
zoom_in

Јалич кригла Церадон кригла керамичка чаша за пиење дома модерна минималистичка чаша чаша канцеларија лате кафе чаша млеко

DEN 669.28

Стока
check Во продавницата

Чаши за кафе, уживајте во животот : двоен wallид, боросиликат материјал, можете да уживате во вашата шолја кафе, еспресо, капучино или чај потопло подолго Кога имате топло кафе, нема да се чувствувате топло однадвор и кога имате ладен пијалок, таму не е кондензација на стаклото и масата. Креативната уметност не само што го зголемува изгледот на чашата, туку додава и литературна атмосфера. Секој процес е прецизно направен. Големина : 9,8*9см/3. Капацитет : 350мл. Материјал : Керамика. Обликот е достоинствен и едноставен, бојата на глазурата е свежа и елегантна; Површината на глазурата е мазна. Компатибилен со кој било декор на домот. Удобна рачка за лесно чистење. Единствени подароци за lубител на кафе во вашиот живот : Offee, млеко, еспресо, лате, топло и ладно, или скоро за секој пијалок за кој можете да помислите, овие ултра лесни, јасни чаши со двојни wallидови се сегашноста што едноставно не можете да ја чекате Дајте или чувајте за себе! Име на производот : кригла, млечна чаша, кафе Материјал за кафе : Керамикална сцена : Дневна соба, спална соба, масичка за кафе, трпезарија, канцеларија, училиште, итн. Поради различни агли на светлина и стрелање, може да има мала разлика во бојата, ве молиме разберете. Ве молиме, потврдете ја големината и бојата пред да набавите.

Поврзани производи..