• Свеж
Целосен Сјај 2 пакувања Вкупно 155гр 24 Инчна Бела Русокоса Лента Во Екстензии За Коса Реми Човечка Коса + Продолжување На Косата Со Плетена Коса Вистинска Човечка Кос
zoom_in

Целосен Сјај 2 пакувања Вкупно 155гр 24 Инчна Бела Русокоса Лента Во Екстензии За Коса Реми Човечка Коса + Продолжување На Косата Со Плетена

DEN 2959.84

Стока
check Во продавницата

РЕНТАБИЛНО - не може да одлучи помеѓу продолжување на косата со ткаенина и продолжување на косата со лента? Зошто да изберете кога ќе можете да ги имате и двете! Нашиот комбиниран сет вклучува и ткаенина и екстензии со лента, што ви го дава најдоброто од двата света Не само што ќе заштедите пари со купување на овој комплет, туку исто така ќе имате флексибилност да го менувате вашиот изглед кога сакате. РАЗНОВИДНИ ОПЦИИ за СТИЛИЗИРАЊЕ-со овој комбиниран сет на продолжување на косата и лента во екстензии за коса, можете да создадете различни зачудувачки фризури за секоја пригода. Без разлика дали сакате да додадете должина на вашата коса, да создадете обемни кадрици или да пробате елегантен и исправен изглед, овој комплет ви дава флексибилност да го направите сето тоа. ПРИРОДЕН ИЗГЛЕД-Ако барате опција за продолжување со поприроден изглед, нашиот комбиниран сет е патот што треба да се оди. Овие екстензии се дизајнирани да се вклопуваат беспрекорно со вашата природна коса и се практично незабележливи. ТРАЈНИ И ДОЛГОТРАЈНИ - нашите екстензии за коса и лента во екстензии за коса се направени со материјали со врвен квалитет, обезбедувајќи издржливост и долготрајно абење. Можете да уживате во вашиот нов изглед во наредните месеци без да се грижите дали ќе ги оштетите или замените вашите екстензии. ЛЕСЕН ЗА ОДРЖУВАЊЕ-Нашиот комбиниран сет на продолжување на косата и лента во екстензии за коса се лесни за одржување и нега. Едноставно редовно мијте ги и условувајте ги вашите екстензии за да изгледаат и да се чувствуваат најдобро. Со соодветна грижа, вашите екстензии ќе го задржат својот природен сјај и мекост.Сите Проблеми со нарачки или производи, Најдете Нас Прво наместо на друг начин. Воведување на крајниот комбиниран сет на екстензии за коса и лента во екстензии за коса што ќе го трансформираат вашиот изглед за неколку секунди! Без разлика дали сакате да додадете волумен, должина или и двете, овој сет ве покрива. Кажете им збогум на лошите денови за коса и здраво на прекрасните брави со природен изглед кои ќе ги свртат главите каде и да одите.Со продолженијата на ткаенината, можете да создадете целосен, обемен изглед што ќе направи да се чувствувате како божица.

Поврзани производи..