• Свеж
Реткоелектричен Нов Вентилатор За Ладење Компатибилен Со Hyundai Sonata 2.4 L Автоматски 2011-2013 По Дел Број 25380-3Q170 253803Q170 25380-3R170 253803R170 HY3115129 KI3115136
zoom_in

Реткоелектричен Нов Вентилатор За Ладење Компатибилен Со Hyundai Sonata 2.4 L Автоматски 2011-2013 По Дел Број 25380-3Q170 253803Q170 25380-3R170

DEN 1397.44

Стока
check Во продавницата

Компатибилен Со Хјундаи, Киа, ЧОВЕК и многу повеќе Ве молиме потврдете го вашиот број на дел ОД ОЕМ ОД вашата оригинална единица за да помогнете да се обезбеди монтажа. Заменува : ХЈУНДАИ : 25380-3 Q170 253803 Q170 25380-3 R170 253803 R170, PERTSLINK : HY3115129 KI3115136, ОПИС НА ПРЕДМЕТОТ : ВЕНТИЛАТОР ЗА ЛАДЕЊЕ, ТИП НА ЕДИНИЦА : HYUNDAI, МАТЕРИЈАЛ ЗА ПОКРОВОТ : PP+GF, ВКЛУЧЕН ПОКРОВ : СО ПЛАШТЕНИЦА, ТИП НА ВЕНТИЛАТОР : ДВОЕН ВЕНТИЛАТОР, ВЕНТИЛАТОР сечилото материјал : ПА+ГФ, КОНЕКТОР ТИП : МАШКИ, КОНЕКТОР ТЕРМИНАЛ КОЛИЧИНА : 3, КОНЕКТОР КОЛИЧИНА : 1. Целосна Една Година Гаранција. Компјутер тестиран за постојан Квалитет и ненадмината сигурност. Мотор Ладење Вентилатор-Конектор Количина : 1 Конектор Терминал Количина : 3 Конектор Тип : Машки Вентилатор Сечилото Материјал : ПА+ГФ Покровот Вклучени : Со Покровот Плаштаница Материјал : Пп+ГФ Извор : Резервни. РЕДОКЕЛЕКТРИЧЕН БРЕНД КОМПАТИБИЛЕН Со Хјундаи, Киа, МАНЈУНДАИ : 25380-3 Q170 253803 Q170 25380-3 R170 253803 R170 PARTSLINK : HY3115129 KI3115136 ITEM ОПИС : ЛАДЕЊЕ ТИП ФАНУНИТ : HYUNDAISHROUD МАТЕРИЈАЛ : ПП+GFSHROUD ВКЛУЧЕНИ : СО ТИП НА ШРУДФАН : Двоен Фанфан Сечилото Материјал : па+GFCONNECTOR ТИП : MALECONNECTOR ТЕРМИНАЛ КОЛИЧИНА : 3 CONNECTOR КОЛИЧИНА : 1 АПЛИКАЦИЈА ВЕ МОЛИМЕ ПОТВРДЕТЕ ГО ВАШИОТ OEM ДЕЛ БРОЈ ОД ВАШАТА ОРИГИНАЛНА ЕДИНИЦА ЗА ДА ПОМОГНЕТЕ ДА СЕ ОБЕЗБЕДИ МОНТАЖА.

Поврзани производи..