алатки за сечење

Вкупно 4099 од производите

Прикажано 1-52 4099 стока
Карбид Мелење Машина 1-3 Парчиња 8 Мм Нож Рачка Рамна Трим Рутер Нож Главата Шема Главата Дното Лого 5/8 Инчен Сечилото Дефиниција
 • Цената е намалена.
 • Свеж

Со висока отпорност на свиткување и отпорност на абење, специјално се користи за апликации за сечење со

DEN 2.00
Во продавницата
Планински мажи Аугер бит 1 пар
 • Цената е намалена.
 • Свеж

Дупчењето и прислушувањето се интегрирани, едностепено обработка, што во голема мерка заштедува чекори

DEN 1.00
Во продавницата
DOITOOL Вежба Малку 3pcs Цпу Рутер Битови Директно Мелење Сечење Битови 2-Флејта Крајот Мелница Во Собата Волфрам Челик Резба Битови За
 • Цената е намалена.
 • Свеж

Усвојте најквалитетен волфрам челик, уникатен лак за завршна обработка, сечење Дизајнот на 2 флејти, пол

DEN 1.67
Во продавницата
Површина Мелење Машина Титаниум обложени Пресврт Чекор Вежба Малку За Рачен Џеб Дупка Тела Главниот Систем 8-4/9-5/10-5/10-6/12-8мм
 • Цената е намалена.
 • Свеж

Погоден за цврсто дрво, лесонит со средна густина, ламинат, плоча за честички, компактна табла од ивериц�

DEN 1006.40
Во продавницата
HEIMP Ainting Стојат Основа Алатки За Моделирање Модел Стои База со 20 Жица Прстиња Долго За Хоби Моделирање DIY Картичка Фото Меморандум Прстиња
 • Цената е намалена.
 • Свеж

Висок Квалитет : За Комплет За Боја Силен метален пролетен алигатор чува меморандум / бројна картичка н

DEN 880.00
Во продавницата
Карбид Крај Мил, 2015, 3/4 Д, 7/8 Сече Л
 • Цената е намалена.
 • Свеж

Груба крајна мелница за груби парчиња Карбидот може да работи со поголема брзина од брзиот или кобалтни

DEN 0.33
Во продавницата
Мичиген Вежба 251 Серија Прстенест Секач, Челик Со Голема Брзина, Завршница На Земја, Круг Со Рамни Стебла, 1 Длабочина На Сечење,
 • Цената е намалена.
 • Свеж

Челичните алати со голема брзина се добри за повеќето апликации за општа намена, нудејќи комбинација на

DEN 2.67
Во продавницата
G&засилувач;J Сала Алатки L0714BM HSS Powerbor Блумакс Прстенест Секач, 2 Должина На Сечење, 2.13/16 Дијаметар На Предметот, 1.1/4 Дијаметар
 • Цената е намалена.
 • Свеж

Завршувањето на перформансите на блумакс нуди подолг век на траење на алатот и подобрена заштита од кор

DEN 1216.00
Во продавницата
Мелница за навој, MTSH0250C3732UN
 • Цената е намалена.
 • Свеж

Мелница за навој, цврст карбид, 0 Мелница за навој, цврст карбид, 0 мелница за навој, цврст карбид, 0,25 инчи.,

DEN 0.67
Во продавницата
Завртка допрете вежба обложена машина Допрете M1-M1.8 Рачни алатки за завртки на конец метрички метрички битови за вежбање 1 парчиња
 • Цената е намалена.
 • Свеж

Комбинирана вежба Издржлив и долг животен век Висока цврстина, носете висока температура Рачката напра

DEN 1.33
Во продавницата
Dormer E011 во прав метална спирална точка навој, чешма, црна оксид завршница, тркалезна шипка со квадратен крај, приклучок за приклучок,
 • Цената е намалена.
 • Свеж

Спирална точка и директно флејти за сечење навои низ дупки Спиралната точка турка чипови пред алатката

DEN 1906.56
Во продавницата
uxcell Спирала Точка Приклучок Навој Допрете UNC 8-32 Тема, Земјата Теми H2 3 Флејти, Висока Брзина Челик HSS 6542, Титаниум Обложени, Круг
 • Цената е намалена.
 • Свеж

Спиралните точки се нарекуваат и славини со завртки, погодни за обработка на навои низ дупки и навои со �

DEN 46.08
Во продавницата
Спирална PT Tap, Plug, Steam Oxide, 9/16-12
 • Цената е намалена.
 • Свеж

Допрете на приклучокот има нишки за отворено или преку дупки Материјал за подлога HSSE Завршувањето на па

DEN 2.67
Во продавницата
Х-ДРИ 3мм Сечење Диа 6мм Директно дупчење дупка ХСС 2 Флејти Крај Мелница Мелење Машина(3мм Диа де корте 6 мм вастаго ректо хсс 2
 • Цената е намалена.
 • Свеж

Име на производот : Права Дупка Дупка Крајот Мелница; Дизајн : 2 Флејта Материјал : ХСС;Дијаметар На Сечењ�

DEN 0.33
Во продавницата
Ѕвезда Алатка Ад Карбид Квадратни Крајот Мил-Субмикрон Жито Карбид Крајот Мелница За Алуминиум/Обоени Материјали-3 Флејта-1/4 - Направени
 • Цената е намалена.
 • Свеж

ГОРДО НАПРАВЕНИ ВО садПрецизност цпу земјата во срцето На Америка АПЛИКАЦИЈАСовршена За сите мелење ап

DEN 258.88
Во продавницата